LIVE2020 en RED BULL ELEKTROPEDIA lanceren muziekveiling ten voordele van de Belgische livemuzieksector!

De stemming is afgelopen en op woensdag 25 november weten we wie er dit jaar met een Red Bull Elektropedia Award aan de haal gaat. Wat we echter nu al zeker weten, is dat daar uitzonderlijk geen festivals, clubs en dj’s zullen tussen zitten. Want ja.
Omdat nightlife en festivals deel uitmaken van het DNA van Red Bull Elektropedia, konden we dat niet zomaar laten passeren, en al snel groeide het idee om sowieso nog altijd íets te doen voor de waanzinnig zwaar getroffen livemuzieksector. Voor iederéén die er in normale omstandigheden voor zorgt dat geen enkel ander land aan dat van ons kan tippen op vlak van nightlife en muziekbeleving. Onze geluidstechnici zijn beter, onze podiumbouwers zijn beter, ons zweet ruikt beter!

Daarom slaan we de handen in elkaar met LIVE2020, het solidariteitsfonds van de Belgische livemuzieksector. “LIVE2020 is in juni opgericht door enkele grote spelers uit de sector”, vertelt Coralie Berael van Vorst Nationaal en het solidariteitsfonds. “We konden écht niet aan de zijlijn blijven staan, terwijl zoveel professionals, kleine bedrijven en freelancers in onze industrie in de financiële problemen kwamen. Stuk voor stuk toppers die we straks ook nodig zullen hebben om concerten, party’s en festivals terug op te starten.”

LIVE2020 en Red Bull Elektropedia organiseren van dinsdag 17 november tot dinsdag 24 november (17u) een veiling ten voordele van LIVE2020 via 2dehands.be, die de veiling mee zal ondersteunen. Alle centen gaan integraal (!) naar het solidariteitsfonds.

Tal van muzikanten, festivals en clubs stopten een hoop exclusieve hebbedingen in de veilingpot. Het gros daarvan zou volgende maand geenszins misstaan onder de kerstboom, al mag je natuurlijk ook altijd jezelf in de watten leggen. Bijkomend voordeel: je helpt er een sector mee die ons allemaal na aan het hart ligt en helaas een barre winter tegemoet gaat.

De URL van de veiling is https://win.gs/LIVE2020

Een greep uit het aanbod:
–    De eerste synthesizer van Amelie Lens waarmee ze onder meer ‘In Silence’ maakte
–    Een platina plaat van Angèle voor haar debuutalbum Brol
–    Een ring die Mathieu Terryn liet maken voor het tweede album van Bazart
–    Een troon uit het podium van Tomorrowland
–    Een Storm Thorgerson-print van het album Synrise van GOOSE
–    BBC Radio 1 Essential Mix-memorabilia van Charlotte de Witte
–    Een gouden plaat van Coely voor haar album Different Waters
–    Een T-shirt van RAMPAGE gesigneerd door 16 drum&bass- en dubsteptoppers
–    Een vlag van én helikoptervlucht boven Dour
–    Een uniek portret van Charlotte de Witte door Karl Meersman
–    Een gelimiteerde lithografie van Eefje de Visser
–    Een (heel) bijzonder diner in The Jane van Nick Bril
–    Gesigneerde Polaroids van Tomorrowland Winter-dj’s uit het Studio Brussel-archief
–    Een stuk dansvloer/kunst van Horst
–    Een gesigneerde testpressing van Brihangs album CASCO
–    Een gelimiteerde Tsar B-print van Anouk van Kalmthout
–    Een gouden plaat van Oscar and the Wolf voor het album Infinity
–    Een gelimiteerde print van Blanche door Marie Wynants
–    Een reeks van drie foto’s van Frieke Janssens voor de Capsule-collectie van Stromae
–    Een akoestisch concert van JUICY
–    Twee gesigneerde canvassen van Zwangere Guy
–    Een unieke cassette en walkman van Maxim Lany en Notorious Beau
–    Een unieke DVTCH NORRIS-print van Yaqine Hamzaoui
–    Twee gesigneerde testpressings van Maloca, het label van Le Motel
–    Een persoonlijke dj-les van AliA
–    Een knalblauwe pruik van Charlotte Adigéry
–    Een backstagetour op Pukkelpop
–    Een gepimpt exemplaar van het titelloos debuutalbum van Fulco
–    Een gesigneerd canvas van YellowStraps
–    Een halve dag in de studio met Faisal & Glints
–    Een gesigneerd exemplaar van Out of the Blue van Lefto & Krewcial
–    Een tatoeage van Borokov Borokov
–    Een gelimiteerd SX-boek van Gus & Stella
–    Twee backstagepassen voor Paradise City
–    Een pretpakket van Couleur Café
–    Een testpressing van Miss Angel
–    Twee buitenaardse maatpakken van The Subs
–    Een getunede vinylplaat van BeraadGeslagen
–    Een gesigneerde testpressing van de EP Réécriture van Glauque
–    Een jaar gratis naar Fuse + een vintage flyercollectie

Hier vind je foto’s van bepaalde artikels die geveild zullen worden.

De Red Bull Elektropedia Awards worden georganiseerd door het Belgisch nightlife- en elektronisch muziekplatform Red Bull Elektropedia. Voor vragen (en antwoorden):
Francis Weyns (Red Bull Elektropedia): francis@redbullelektropedia.be / 0473320923
Ben Van Alboom (Red Bull Elektropedia Awards): ben@redbullelektropedia.be / 0495509686